Choď na obsah Choď na menu
 


Extremist a plány do konca roka

6. 11. 2013

 

 

extremist-1.jpg

 

Blíži sa koniec jesene a v projekte to stále žije tou správnou produktívnou náladou.  Pripravovaný album s názvom Extremist je už prakticky hotový a zostáva iba tlač obalov pre DVD. Diabolská zbraň zvaná peniaze zasa zaúradovala a tak nám neostáva nič iné, ako čakať. Ale je predpoklad, že album dokončíme čo nevidieť.

Album Extremist sme začali pripravovať na jar a jeho cesta trvala pol roka. Za ten čas sa stihla natočiť kopa videí, nafotiť množstvo fotografií a vytočiť mnoho ľudí. Áno, všetky ciele, čo sme si pred začatím prác sľúbili, sme aj splnili a môžeme byť spokojní. Po zvukovej stránke je album asi to najdrsnejšie, čo sme kedy vyprodukovali. Aj tematicky je album extrémny a pre množstvo ľudí absolútne neprijateľný. Zaujímavá je hlavne fotografia, ktorá zostala aj teraz nepochopená. O videách ani nehovorím. Chceme sa poďakovať všetkým ľuďom, ktorí sa podieľali na tvorbe albumu, veď aj vďaka nim sme s našou prácou tak spokojní.

 

Pomaly tu máme koniec roka a toto obdobie sme skoro vždy zasvätili vianočnému oddychu a pohode. Tento rok bude iný. Okrem ďalšej vtipnej predvianočnej skladby pripravujeme niečo naozaj veľké. Niečo, čo posunie celý projekt o niekoľko míľ ďalej. O všetkom budeme informovať koncom roka na tejto stránke, alebo na FB. Máte sa na čo tešiť. My sa už tešíme teraz.