Choď na obsah Choď na menu
 


Projekt203 Vám praje krásne Vianoce a šťastný Nový rok 2010

17. 12. 2009

Obrázok

 

 

A máme tu koniec roka. Je čas bilancovať a hodnotiť úspechy a sklamania. Pre Projekt203 bol rok 2009 veľmi plodný. Na svet sa dostali 2 albumy (Tatiana, Romance Technology), niekoľko singlov, videí a skvelých fotiek. Bola zaregistrovaná doména www.projekt203.sk a  začali práce na novom albume Provocation a P-Projekte. A asi je zbytočné písať, že sa v hlavách členov projektu zrodilo neskutočne veľa nápadov na budúce albumy a projekty, na ktoré sa môžete tešiť v roku 2010.  Tento rok bol proste neskutočne plodný.

Netreba zabúdať, že za touto prácou stoja ľudia, bez ktorých by to jednoducho nešlo. Nebudem ich tu menovať, ale chcem sa im veľmi pekne poďakovať za ich prácu, nadšenie a hlavne ochotu spolupracovať. Vďaka ich podpore vznikajú videá, booklety a všetko okolo projektu.

Ale je čas sa na pár dní zastaviť a užívať si  trocha oddychu a pokoja. Proste si užívať Vianoce, ako sa patrí. Vybrať zo skríň Betlehemy, ozdobiť stromčeky,  napiecť koláče, vypražiť kapra, zaspievať pár kolied a hlavne sa ľúbiť. Odkaz Vianoc je predsa jasný a čitateľný.

Na záver Vám chcem v mene Projektu203 popriať krásne Vianoce, veselého Silvestra a úspešný Nový rok 2010.

 

 

                                                                                                Projekt203