Choď na obsah Choď na menu
 


Promo k Bratislave začalo

26. 4. 2013

 

 

1.jpg

Svet je zasa v totálnom šialenstve. Projekt203 vydáva ďalší radový album. Hneď prvý deň po vydaní bol uväznený Tomáš E. Údajne pre tetovanie, ktoré si dal spraviť u známeho Thajského umelca. Toto tetovanie sa stalo obrovským hitom a v priebehu dvoch dní si ho dalo spraviť asi pol milióna ľudí. ProKonzum sa vyjadril, že sa jedná o nebezpečnú infekciu a podplatil slovenské súdy, aby Tomáš E. dostal minimálne 20 rokov za morálne ohrozovanie obyvateľstva. Momentálne prebieha ešte vyšetrovanie a súd začne v máji.

 

 

 

2.jpg

Lilian Grace a Marcel O. sa pustili do propagácie nového albumu naozaj s veľkým štýlom. Navštívili asi 68 krajín a v každej dávali rozhovory a prezentovali audio aj video. Marcelovi O. sa podaril husársky kúsok. Dojednal koncert v samotnom Vatikáne. Turné k novému albumu sa začne v Ženeve a skončí v Bratislave. Celkovo bude odohratých 203 koncertov po celom svete. Na fotke je Lilian Grace vo chvíľach oddychu na hotelovej izbe.

 

 

 

3.jpg

Svetoznáma maliarka Angelina Gizz na protest proti ProKonzumu začala maľovať obrazy, ktoré znázorňujú motívy P203. Bulvárna tlač napísala pikošku, podľa ktorej mala táto maliarka pomer z Marcelom O. a Lilian Grace súčasne. Na priamu otázku, či je to pravda ale neodpovedala. ProKonzum zistil, že je nevlastná sestra Lilian Grace.

 

 

 

4.jpg

Nový album Bratislava priniesol do sveta módy veľké novinky. Vo videoklipoch sa objavili herci v rôznych kostýmoch a svet módy sa ihneď inšpiroval. V Petrohrade postavili obchodný dom, kde predávajú originály novej módnej značky s názvom 203-MODE. Slávnostne otvorenie sa ale nevyhlo protestom ProKonzumu, ktoré sa pokúsilo nový obchodný dom zapáliť. Neúspešne.

 

 

 

5.jpg

Plagáty s motívom nového albumu sú všade. Údajne ich navrhla Lilian Grace. Marcel O. sa k tomu vyjadrovať nechcel. Po propagácií sa zavrel do štúdia a pracoval na výbere herečiek do ďalšieho projektu. Sporo odetých dám bolo asi 300 a casting trval asi 2 týždne. Výsledky zatiaľ nie sú známe.

 

 

 

6.jpg

Magazín Perverz označil singel Ja viem za najzvrhlejšie audiovizuálne dielo v histórií. Členovia P203 celej redakcii pekne poďakovali.

 

 

 

7.jpg

Ondrej P. sa dostal do roztržky z provokatérmi ProKonzumu. Prirovnali jeho tvorbu k komerčnému odpadu. Marcel O. sa snažil upokojiť situáciu, ale neúspešne. Po tom čo ProKonzum prirovnal jeho fotky ku fotkám dvoch slovenských spevákov sa Marcel O. nezdržal a oboch provokatérov ubil stoličkou. Privolaná polícia zatkla členov P203 a odviezla na výsluch. Po zložení kaucie ich Mexická polícia prepustila a vyhostila z krajiny.