Choď na obsah Choď na menu
 


Promo k Decadence začalo

1. 4. 2011

 

 

Obrázok

Vo Viedni sa uskutočnila zaujímavá promo akcia k novému albumu P203 Decadence. Hlavný motív albumu vystavili do štýlu pop art. Ako dobre vieme v tento štýl preslávil Andy Warhol. Na akcií vystúpil jeho vzdialený bratranec zo siedmeho kolena a ubezpečil, že keby Warhol ešte žil, tak by bola tvorba P203 a hlavne fotografie Marcela O. jeho veľmi veľkou inšpiráciou. Diela budú vystavené 8 týždňov a potom sa vydražia.

 

 

 

Obrázok

Po celom svete začala nová histéria s názvom Decadence. Po uvedení prvého videa sa spustila vlna nadšenia a ľudia netrpezlivo čakajú na vydanie albumu. V americkom Denvere sa uskutočnila autogramiáda Tomáša E., ktorá ale nedopadla dobre. Okolo milión jeho fanúšikov nemohli svoju hviezdu vidieť naživo, lebo na políciu zavolal anonym, ktorý údajne ukryl v miestach autogramiády bombu. Polícia ešte páchateľa nedopadla, ale domnieva sa, že to má na svedomí hnutie ProKonzum, ktoré sa netají nenávisťou voči P203.

 

 

 

Obrázok

P203 už aj na Islande. Tisíce ľudí zahltilo nadšenie z tlačovej správy, že P203 chystá nový album Decadence. Po celom ostrove sú na reklamných tabulách plagáty a motívy tohto albumu. P203 sa údajne chystá spraviť na tomto ostrove video a ohlásilo casting na herečku v hlavnej úlohe.

 

 

 

Obrázok

Japonská spisovateľka Hičimipopiči Krekokurevová sa rozhodla napísať román a hlavným motívom má byť nový album Decadence. Fotograf Marcel O. jej dal povolenie zverejniť jeho fotky pod podmienkou, že bude môct fotografovať jej dcéru. Spisovateľka samozrejme súhlasila a dohoda bola úspešná. Po desiatich hodinách fotografovania musela Marcela O. vyviesť z ateliéru polícia a fotografovanie nebolo dokončené. Dôvod jeho vyvedenia nie je známi.

 

 

 

Obrázok

Nová priateľka Tomáša E. Geri Pherrel sa rozhodla skončiť s natáčaním porno filmov a dala sa na umeleckú dráhu. Jej prvé dielo je obraz Decadence na ktorom pracovala 40 dní. Údajne jej nový vzťah pomohol a dal jej životu zmysel. Zaujímavosťou je, že autor fotografie Marcel O. jej nedal súhlas na zverejnenie tohto obrazu a tak ho musela spáliť. Tomáš E. bol tak nahnevaný, že Marcelovi O. rozbil fotoaparát. Páni sa údajne udobrili až v jednom nemenovanom Thajskom masážnom salóne, kde debatovali za pomoci mladých dievčat do skorých ranných hodín. Takže kríza je zažehnaná.

 

 

 

Obrázok

Hnutie ProKonzum rozbehlo kampaň za zakázanie nového albumu Decadence. Vraj nespĺňa morálne normy a je až príliš arogantný. Údajne ponižuje ľudí a kazí mládež. Zaujímavé na tom celom je, že hlavná tvár tejto antikampane je herečka, ktorá neprešla castingom P203 na natáčanie videa. A aby toho nebolo málo, tak udala všetkých členov P203 zo sexuálneho obťažovania. Prípadom sa zaoberá polícia.

 

 

 

Obrázok

Lilan Grace je späť. Bývalá milenka Marcela O. sa znovu zapojila do kolotoča P203. Obsluhuje výčapný pult a automat na lentilky. Najprv sa nevedela vyrovnať s faktom, že nebola vybratá do žiadneho videa, ale časom ju to prešlo. Po mesiacoch depresií sa dohodla s Marcelom O., že nafotí umelecké akty a za honorár konečne splatí všetky dlhy. Po desať hodinovom fotení musela Marcela O. zo štúdia znova vyviesť polícia. Dôvod vyvedenia svetové agentúry neuvádzajú.