Choď na obsah Choď na menu
 


Promo k EVOLUTION začalo

20. 9. 2011

 

 

Obrázok

Šialenstvo P203 je znova živé. Tesne pred vydaním ďalšieho štúdiového albumu Projektu203 sa začali fanúšikovia po celom svete pripravovať na nové skladby, ktoré zmenia ich životy. V Poľsku dokonca prerušili volebnú kampaň a namiesto politikov sú reklamne tabule oblepené motívom nového albumu Evolution. Objavili sa informácie o vzniku politického zoskupenia s názvom Sloboda 203, ale hneď druhý deň po založení bolo súdom zakázané. Údajne pre dekadentne myšlienky inšpirované samotným Projektom203.

 

 

 

Obrázok

Projekt203 v Číne zakázaný. Táto správa šokovala svet. Čínska vláda oficiálne zakázala všetky audio a video nahrávky P203 po tom, čo Marcel O. a Tomáš E. údajne zneuctili 17 študentiek na strednej umeleckej škole v Pekingu. Títo dvaja páni mali v Číne pripravovať materiál pre videoprojekcie k turné. Marcel O. pred čínskym súdom vypovedal, že k žiadnemu zneucteniu nedošlo a študentky si to všetko vymysleli. Nakoniec boli členovia P203 z krajiny vyhostení a fotografie nahých študentiek boli zabavené spolu s fototechnikou.

 

 

 

Obrázok

Lilian Grace počas Marcelovho pobytu v čínskom väzení zdokonaľovala hlavný motív nového albumu Evolution. Keďže práca pri obsluhe automatu na žuvačky nie je až taká náročná rozhodla sa, že aj ona prispeje svojimi umeleckými vlohami do projektu a dá mu iný vizuálny rozmer. Najprv ale musí zaplatiť kauciu za dvoch uväznených členov projektu. Výšku sumy agentúry neuvádzajú.

 

 

 

Obrázok

Ďalší člen P203 Ondrej P. navštívil novootvorený hudobný klub v Berlíne s názvom Psychopathic music. Už podľa názvu je jasne, že tento klub bude propagovať hlavne alternatívnu scénu a preto sa Ondrej P. rozhodol, že ten kto ako prvý prestrihne pásku bude on a prvá noc bude venovaná Projektu203. Tejto akcie sa mali zúčastniť aj ďalší členovia projektu, ale pre ich neodkladné povinnosti v Číne nestihli prísť.

 

 

 

Obrázok

Počas návratu z Číny sa Marcel O. a Tomas E. zastavili v Moskve, kde pokračovali v prípravách na turné. Pre obrovský záujem modeliek museli vyhlásiť výberové konanie, ktoré trvalo 20 hodín. Po skončení akcie mali páni na krku 20 trestných oznámení ohľadom sexuálneho obťažovania. Nakoniec bolo vybratých 7 modeliek s ktorými sa Marcel O. zavrel do štúdia a začal pracovať na projekciách k turné. Po 10 hodinách bola privolaná polícia Marcel O. skončil na 48 hodín v base. Tomáša E. objavili až po siedmich dňoch v nemenovanom súkromnom pivovare v spoločnosti sedemnástich Moskovčaniek. Údajne ešte ani jedna nemala 18 rokov. Nakoniec boli páni vyhostení aj z Ruska.

 

 

 

Obrázok

Ondrej P. sa počas návštevy Ukrajiny pobil v jednom miestnom bare s aktivistami ProKonzum.  Tí ho údajne provokovali svojou prítomnosťou a tak po nich Ondrej P. hodil soľničku a neskôr pohár od piva. Nakoniec aktivisti ProKonzum ustúpili a Ondrej P. sa mohol venovať svojej spoločnosti zlozenej údajne zo sporo oblečených dám. Prijemne posedenie netrvalo dlho a člen P203 začal postupne rozbíjať bar a ohrozovať ludi. Údajne ho podráždila informácia, že nemajú Bratislavské mešťanské pivo. 

 

 

 

Obrázok

Po prome a prípravách na turné sa členovia projektu stretli v neďalekej Viedni a dali dokopy materiál, ktorý vytvorili. Na stretnutí sa údajne objavila aj Lilian Grace, ktorá spravila menší rozruch vo Viedenskom metre, keď napadla jedného predavača lentiliek. Motív jej agresivity nie je známi. Stretnutie trvalo 4 hodiny a členovia P203 z neho odchádzali v alkoholovom opojení. Obsah rozhovoru nie je známi, ale do médií prešli informácie, že turné sa začína 1. októbra a malo by trvať pol roka. P203 navštívi počas turné 30 štátov. Okrem Ruska a Číny.