Choď na obsah Choď na menu
 


Promo začalo :-)

4. 5. 2009

 

Obrázok

Victoria Beckham je veľkým fanúšikom Projektu203. Údajne si zohnala aj všetky demá k albumu Tatiana. Jej veľkým snom je vidieť projekt v Pasadene. Kôli vášni k P203 jej vraj skoro skrachovalo manželstvo. Jej snaha o duet s O.P. sa skončila neúspechom. Pre CNN povedala, že dúfa, že sa jej to do konca kariéry podarí.

 

 

 

Obrázok

Ďalšia celebrita, ktorá nevie bez P203 žiť, je Paris Hilton. Jej fanatizmus je taký veľký, že si nechala ušiť na spodné prádlo logo P203 a ukazuje sa s ním na verejnosti. Čo je pre Paris Hilton veľký posun, lebo je verejne známe, že spodné prádlo nenosí. Pre MTV vyhlásila, že Projekt203 je pre ňu velký hudobný vzor a chcela by sa stať jeho súčasťou. Bulvárna tlač zistila, že údajne je pravda niekde inde a Paris sa chce priživiť na úspechu P203. Tieto tvrdenia bulvárnej tlače Paris odmietla a ako dôkaz, že to myslí vážne ukázala svoje tetovanie na zadku s nápisom projekt203. 

 

 

 

Obrázok

V brazílskom Riu tiež vypukla 203 mánia. Obyvatelia tohoto veľkomesta si na svoje domy začali dávať plagáty a plachty s motývom nového albumu. V Paríži sa pokúsil jeden aktivista vyvesiť obrovskú plachtu na Eifelovu vežu, ale jeho pokus bol zmarený políciou.

 

 

 

Obrázok

V metrách a podchodoch po celom svete môžeme tieto dni vydieť takéto obrazky. Táto je z Viedne.

 

 

 

Obrázok

Prestížny moskovský hudobný časopis Glamour označil nový album za najlepšie hudobné dielo všetkých čias. Ruský prezident sa údajne zúčastní na oficiálnom krste albumu a bude hlavný rečník + krstný otec. Táto informácia zatial nebola potvrdená.

 

 

 

Obrázok

Japosný umelec Hočimi Horotoso Stokurev nakreslil motýv nového albumu na budovu parlamentu v Tokiu. Zaujímave na celej kresbe je to, že ju Stokurev kreslil len uhlíkom. Ako sám poznamenal " je to zabudnuté umenie". Po dokončení obrazu vyviezol svoju snúbenicu na plošinu a požiadal ju o ruku. Dve minúty na to plošina spadla, ale snúbencom sa našťastie nič nestalo.

 

 

 

Obrázok

 Automobilka Mercedes zažalovala Toyotu a 8 iných automobiliek za plagiátorstvo. Vec sa má tak, že Mercedes prišiel s nápadom dávať na nové modely áut špeciálny lak s motývom P203. Po uvedení na trh s tým prišli aj ostatné automobilky. Šéf Mercedesu Tom Fukmoop označil ostatné automobilky za "zlodejské" a dal ich na súd. Zaujímavosť na celej veci je tá, že autor fotografií Marcel O. nedal súhlas žiadnej automobilke, aby jeho fotky takto prezentovala a zarábala na nich. Fotograf teda zažaloval všetkých 9 automobiliek a chce sumu 100 000 000 eur. Súdny proces by sa mal začať 11.5.2009.

 

 

 

Obrázok

Po celom svete sa konajú prezentácie nového albumu. Či už vo forme partys, alebo luxusných večierkov. Úžasné fotografie Marcela Ortha je možné vidieť na každom kontinente, v každom štáte a veľkom meste. V Los Angeles sa konala dražba ešte nevydaného albumu a suma sa vyšplhala na 90 000 dolarov. Dražbu zorganizovala (údajá bývalá milenka Marcela O.) zmáma playmate Lililan Grace (na obrázku).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dream on...dream on