Choď na obsah Choď na menu
 


Rok 2010 sa končí

29. 12. 2010

Áno, rok 2010 sa za pár hodín skončí a nám neostáva nič iné, len sa zmieriť s tým, že sme zasa o rok starší a zhodnotiť čo sme za ten rok stihli a čo nie. 

Pre Projekt203 bol rok 2010 zasa veľmi plodný. Ako inak však ? J. Ale poďme pekne po poriadku.  Na začiatku roka sa dokončil album ProvocationP-projekt a následne nato sa začali práce na projekte Biblia. Na jar vyšiel ďalší album Nuklear, ktorý bol nahratý v rekordnom čase. Práce trvali asi 2 týždne. V lete uzrel svetlo sveta inštrumentálny album Ante portas, ktorý bol takým experimentom. Na jeseň začalo nahrávanie albumu Lepšia spoločnosť a dokončovanie projektu Biblia. Oba albumy boli vydané v decembri. Nemôžem zabudnúť na videosession k albumom, ktoré sme si všetci naplno užívali. Fuuuu asi trocha veľa čo ? J Tak 5 projektov za jeden rok je slušný výkon J. Povodne mali byt tieto projekty rozdelene aj do roku 2011, ale nápady sa objavujú stále, tak načo čakať.

A aké sú plány na rok 2011? Zatiaľ sa pripravujú podklady k dvom albumom. Znova sú v pláne videá a všeličo iné. Tak teda ostáva nám už len zaželať si, aby ten nový rok bol aspoň z časti tak produktívny, ako rok 2010.

PF 2011