Choď na obsah Choď na menu

Parížska káva

23. 6. 2013

 

 

_mg_2477kk-small.jpg

 

 

Začalo nám leto a mnoho ľudí sa nevie dočkať dovoleniek, slnka a vody. Projekt203 sa vám pokúsi toto krásne obdobie spríjemniť skladbou Parížska káva. Táto skladba vznikla asi pred 13 rokmi tiež v letnom období. Skladba ma ponechaný pôvodný zvuk aj text.
A prečo sme sa rozhodli práve pre túto pieseň? Lebo si myslime, že aj po 13 rokoch je skvelá a práve teraz prišiel čas vybrať ju z archívu, oprášiť a ponúknuť v plnej paráde. Samozrejme ku takejto skladbe patrí aj video a tak sme sa rozhodli natočiť zopár záberov podľa pôvodnej predlohy, ktorá je tiež napísaná už 13 rokov. Aj keď pôvodne sa malo toto video natáčať v uliciach Paríža, náš rozpočet nám to nedovolil. Našťastie sme vybrali skvelú reštauráciu VA BENE, v ktorej sme natočili všetky zábery. Touto cestou sa chceme poďakovať Stanke za ochotu a sprístupnenie týchto priestorov. Bez nej by sme to naozaj nemohli zrealizovať.
Natáčanie prebehlo v skvelej atmosfére a herečka Miška podala skvelý výkon, za čo jej patrí tiež veľká vďaka.
Na záver vám chcem v mene projektu popriať krásne leto a veľa pohody a relaxu. Projekt203 bude dovolenkovať veľmi krátko, keďže v júly rozbieha nový projekt, podľa našich odhadov zatiaľ najväčší. Ale o tom budeme včas informovať na webe.

Tak ešte raz krásne leto a vychutnajte si skladbu.

 

 

_mg_2496kk-small.jpg